Objevte skvělé funkce Apetee

Rezervační kniha

Namísto staré rezervační knihy, můžete získat efektivní nástroj pro správu restaurace a rezervací. Díky inteligentnímu nastavení systém usnadní práci vám, i vašim zaměstnancům.

Online rezervace

Rychle, snadno a pohodlně odkudkoliv. To umožňují online rezervace od Apetee. Vaši zákazníci si mohou své oblíbené místo rezervovat kdykoliv - 24 hodin, 7 dní v týdnu.

Recenze

Získejte zpětnou vazbu po každé návštěvě ve vaší restauraci. Apetee ukládá každou zpětnou vazbu s datem a časem rezervace a osobními informacemi o vašich hostech.

Statistiky

Získejte lepší přehled o situaci ve vaší restauraci získáním přesných dat v systému každý den. Apetee vám pomůže vyhodnotit, který den je nejrušnější, nebo který číšník přijímá většinu rezervací.

Seznam hostů

Nejcennější informace pro vás jsou kontaktní údaje vašich zákazníků a informace o jejich preferencích. Apetee vám pomůže získat všechny tyto informace a pracovat s nimi tak, abyste měli více osobních vztahů se svými hosty.

Přehled stolů

Podrobná mapa stolů s aktuální situací v restauraci je vaší trumfovou kartou, která vám pomůže restauraci lépe spravovat.

Seznam čekajících

Když ve vaší restauraci zákazník nenajde volné místo k sezení, rozhodne se najíst se v jiné restauraci. Funkce seznam čekajících vám pomůže udržet si co nejvíce hostů, i když ve vaší restauraci právě není žádný stůl volný.

Event manager

Díky event manageru budete moci vytvářet události ve vaší restauraci. Poskytuje statistiky o tom, kolik se na danou událost zaregistrovalo hostů. Po skončení akce pošle hostům děkovné zprávy za účast.

Zálohové platby

Jako jediní v České republice umožňujeme nastavit zálohu na rezervaci. Záloha se platí za každou osobu v rezervaci.

Vouchery

S Apetee můžete snadno vytvářet dárkové poukázky, které se dále použijí v posledním kroku při vytváření rezervací.

Pokročilé

SMS

Pokud vašim zákazníkům přijde na mobilní telefon SMS zpráva potvrzující jejich rezervaci, nezapomenou na ní. Vašim zákazníkům můžete v SMS zprávě zaslat informace o jejich rezervaci přímo z Apetee rezervace. Zároveň můžete zaslat zákazníkům SMS zprávu o zrušení, či o změně jejich rezervace.

Speciální dny

Tato funkce umožňuje vytvářet speciální dny pro různé události ve vaší restauraci. Například ochutnávky, večeře, nebo prezentace nové nabídky.