La Bottega Linka má otevřeno!

Po dlouhé a nechtěné covid pauze La Bottega Linka otevírá dveře pro své zákazníky.

Do Linky můžete ve všední dny od 8:30 do 10:30 hod. (o víkendu až do 15:00 hod.) dorazit na snídaňové menu, které je s láskou dělané jak ve slané, tak i ve sladké variantě.

Více

Otevřené zahrádky v Pizza Coloseum

Zahrádky jsou otevřené! To znamená jediné: udělejte si rezervaci místa a objednejte si své oblíbené jídlo. Mezi podniky, které otevřely a připravily posezení na zahrádkách, patří i restaurace Pizza Coloseum.

Více

AROMI Ristorante & Bistro

U výdejových okének se hromadí lidé, což je také jedním z důvodů, proč by 17. května mohlo konečně dojít k otevření zahrádek restaurací. Dlouho očekávané rozvolnění můžete oslavit v naší partnerské restauraci Aromi, která vás ráda pohostí v krásné zahrádce až pro 40 osob přímo ve vnitrobloku, kde se nachází i gril. Italská restaurace je expertem na ryby, mořské plody a klade důraz na původní čerstvé a kvalitní italské suroviny, ze kterých jsou jídla připravována. Vinotéka v Aromi čítá přes 300 italských vín a několik druhů grapy.

Více

Obchod Aureole

Restaurace Aureole, známá především svým jedinečným výhledem na Prahu, má svůj internetový obchod, v němž si můžete vybrat oběd, večeři, ale také jen něco na zub. Tým profesionálních kuchařů vám připraví jídlo až domů, a to od předkrmu po dezert.

Více