Bellevue champagne brunch

Restaurace Bellevue nabízí neomezenou konzumaci šampaňského, a to v rámci nedělního brunche. Podáváno vám bude Champagne RL Legras Blanc de Blancs z Grand Cru vinic. Servírovány budou také neomezeně nealkoholické nápoje, dle vašeho výběru.

Více

Restaurace Mlýnec Vám nabízí dárkové poukázky

Chcete darovat nevšední zážitek? Restaurace Mlýnec Vám nabízí dárkové poukázky. Na výběr je klasický voucher, který lze uplatnit na jakékoliv menu, ale i voucher přímo na brunch. Hodnotu poukazu si určíte vy sami.

Více

Letní grilované speciality v Pizza Coloseum!

K létu neodmyslitelně patří grilování, a proto si pro Vás restaurace Coloseum připravily nabídku plnou šťavnatých steaků z grilu. Na výběr je několik druhů mas, ale také příloh a omáček. Dáte přednost kvalitní svíčkové nebo raději hovězí květované špičce? Steaky navíc dostanete naservírované v krásných litinových pánvích.

Více

Restaurace V Zátiší se spojila s Fresh & Tasty

Blízko řeky Vltavy se nachází restaurace V Zátiší, která vám nabídne pokrmy nejen z české kuchyně, ale i speciality z jiných koutů světa. Potěšení zde pocítíte nejen z dobrého jídla, ale také z útulných prostor, kde se s klidem a dobře najíte. I díky skvělé obsluze si odtud odnesete skvělý zážitek.

Více