Je vaším nejoblíbenějším jídlem pořádný BURGER?

Pokud ano, tak určitě doporučujeme zajít do Hadog Burgers! Prvotřídní hovězí maso v denně čerstvě upečené bulce, krásně rozteklý sýr a jejich originální omáčky. Všechny burgery jsou možné i v bezlepkové bulce, či si můžete zvolit rostlinnou náhražku Beyond Meat místo masa. Kromě burgerů si můžete vybrat také z několika skvělých baget a tortil.

Více

Restaurace v Zátiší – ,,máme zavřeno, ale vaříme!‘‘

Restaurace v Zátiší, která se nachází v samém srdci staré Prahy, nabízí netradiční českou kuchyni a indické pokrmy přímo z tandoori pece a další speciality ze všech koutů světa. Kombinace vynikajících pokrmů s kvalitním vínem dokáže povznést gurmánský zážitek.

Více

Pravá Itálie z La Bottega di Finestra

Už se Vám stýská po Vašich oblíbených podnicích? Dojděte si do La Bottega Di Finestra pro menu s sebou nebo pro skvělé potraviny, díky nimž se stanete šéfkuchaři i Vy.

Více

Vege menu z Laboratoria

Menu si musíte objednat alespoň 1 den dopředu a vyzvednout si ho budete moct od 11:30 do 14:30 hodin. Pokud byste některý z chodů nechtěli, tak si lze objednat i jednotlivá jídla zvlášť. Jestliže se rozhodnete objednat celé menu, dezert dostáváte zcela zdarma.

Více